…jak najszybciej! Darmowo spróbuj treningu INTRO lub przyjdź do nas i porozmawiajmy:

  • Podziel się swoimi potrzebami, celami i obawami a nasi trenerzy wskażą odpowiedni dla Ciebie trening;
  • Powiedz nam kiedy możesz z nami ćwiczyć a nasza recepcja dobierze najlepszą dla Ciebie formę członkostwa;

Terminy zajęć INTRO znajdziesz w zakładce GRAFIK a dostępne pakiety członkowskie w zakładce CENNIK – Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia żeby uczestniczyć w zajęciach? Dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem przygotowaliśmy cykl zajęć INTRO, gdzie trenujemy Crossfit od podstaw. Trener bezpiecznie i cierpliwie rozwinie Wasze umiejętności.
  2. Czy muszę być w formie i przygotować się aby wziąć udział w pierwszych zajęciach? Musisz tylko chcieć. Warto zacząć pod okiem doświadczonych trenerów, w ten sposób unikniesz złych nawyków i kontuzji.
  3. Czy muszę się rozgrzać przed zajęciami? Przed każdymi zajęciami trener prowadzi kompleksową rozgrzewkę przygotowującą Cię do treningu danego dnia.
  4. Czy potrzebuję specjalnych akcesoriów (buty, ubrania itp.)? Aby trenować wystarczy czuć się swobodnie – zapraszamy wszystkich posiadaczy koszulek, spodenek oraz obuwia sportowego.
  5. Co jeśli nie poradzę sobie z jakimś ćwiczeniem? Treningi INTRO skonstruowane są tak, aby każde ćwiczenie było przystępne i przygotowywało do kolejnych wyzwań. Wszelkie czynności są także skalowalne – w trakcie treningu odpowiednio je upraszczamy bądź podkręcamy.
  6. Czy trzeba ćwiczyć codziennie? Sport to zdrowie! Nawet minimalna jego ilość ma pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Optymalna ilość treningów to 3 w ciągu tygodnia.
  7. Czy można ćwiczyć po przebytych kontuzjach?  Tak można – przebyte choroby, operacje, czy kontuzje należy zgłosić przed zajęciami trenerowi. Ma on specjalistyczna wiedzę, aby dopasować zakres i poziom ćwiczeń do stanu zdrowia trenujących.
  8. Co jeśli będę odstawać od reszty grupy? Wtedy przekonasz się jak ważna jest dla nas zintegrowana społeczność. Możesz liczyć na ogromne wsparcie reszty trenujących ale do czasu… wkrótce Twoje możliwości poszybują w górę!