O nas
CrossFit jest specyficznym rodzajem treningu pozwalającym na osiągnięcie szeroko rozumianej sprawności fizycznej, będącej jednocześnie źródłem osobistej satysfakcji z życia codziennego. Z czasem więc będziecie mogli więcej, robili to lepiej i dłużej. Poza kompleksowym programem, CrossFit to również społeczność, którą budują wspólne treningi. Świetna atmosfera i motywacja grupy to jedne z kluczowych elementów, które powodują, że CrossFit jest tak skuteczny. Zespół CrossFit Trójmiasto przygotował dla wszystkich zainteresowanych tą formą rekreacji specjalną strefę treningową, gdzie w niewielkich grupach, pod okiem profesjonalnych trenerów, rozwijany będzie Wasz potencjał oraz pokonane zostaną bariery, których wcześniej nie udało się Wam pokonać. Ofertę swoją adresujemy do wszystkich, niezależnie od tego czy są amatorami, pasjonatami czy zawodowcami. Gimnastyka, lekkoatletyka, ciężary olimpijskie, trening funkcjonalny czy kondycyjny to jedynie niektóre z dyscyplin, oferowanych w naszym klubie. Dzięki bogatemu asortymentowi niespotykanego sprzętu na pewno nie będziecie się nudzić. Zaletą naszych treningów jest ich przystępność i bezpieczeństwo dla uczestników. Podczas wykonywania ćwiczeń gwarantujemy maksymalną efektywność oraz świetną zabawę.

 

MARCEL PERSZEWSKI

Head Coach, trener CrossFit Level 2, licencjonowany trener personalny, medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym. Ze sportem związany od najmłodszych lat, pasjonat koszykówki oraz podnoszenia ciężarów,  specjalista z zakresu treningu siłowego oraz żywienia sportowców. Nieustannie rozwija swoje pasje, poprzez pogłębianie wiedzy związanej z różnymi typami treningu. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym stawia na wykorzystywanie potencjału człowieka, oraz jego całościowy rozwój. Podczas pracy ze swoimi podopiecznymi dużą wagę przywiązuje do detali, co traktuje jako profilaktykę przed odniesieniem kontuzji oraz klucz do uzyskiwania
stałego progresu. Motto CF3M „winners never quit” doskonale do niego pasuje.

@coach.marcelp

 

PAWEŁ RAKOCZY

Trener CrossFit Lvl 1, trener drugiej klasy w lekkiej atletyce, Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Ze sportem związany od dziecka. Wielokrotny Mistrz i medalista Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem. Lekkoatletyka , która jest nieodłączną częścią jego życia i ciężka praca doprowadziły go do Igrzysk Olimpijskich – Londyn 2012. Pasjonat podnoszenia ciężarów i terapii manualnej. Swoje doświadczenie zawodnicze i trenerskie czerpie od najlepszych specjalistów z Polski i Świata ,będąc członkiem Kadry Narodowej oraz wyjeżdżając na zgrupowania do najlepszych sportowych ośrodków od przeszło 12 lat. Pasjonat podnoszenia ciężarów i terapii manualnej. „Jeśli masz coś robić źle , nawet się za to nie zabieraj” – poprawność ruchowa, prerehabilitacja , świadomość swojego ciała ,sumienność i determinacja to elementy które składają się na osiągniecie sukcesu w sporcie;)

@pawciojav

 

MAGDALENA PERSZEWSKA

Trener CrossFit Lvl 2, trener CrossFit Kids, trener przygotowania motorycznego Elite Performance Institute, instruktor kettlebell PSKiF. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od lekkiej atletyki, aby później zainteresować się zdrowym trybem życia i fitnessem. CrossFit oraz podnoszenie ciężarów były tym, co doprowadziło ją do startu w zawodach kategorii „elite” w Polsce.

@em.es

 

 

 

MartynaMARTYNA KUŹNICKA

CrossFit Lvl 1 Trainer, trener lekkiej atletyki, absolwentka AWFiS w
Gdańsku, pasjonatka sportu, zdrowego odżywiania i ruchu na świeżym powietrzu

 

 

 

 

 

 

SebastianSEBASTIAN CECOT
Trener gimnastyki sportowej oraz elementów gimnastycznych w CrossFit.
Wielokrotny Mistrz Polski i medalista w gimnastyce sportowej męższyzn. W 2015 roku
uczestnik drużynowych zawodów ligi niemieckiej. Reprezentant Polski w letniej
Uniwersjadzie w Taipei 2017. Jako zawodnik, trener oraz szkoleniowiec dużą wagę
przywiązuje do prawidłowej techniki, bezpiecznego wykonywania ćwiczeń oraz ciągłego
progresu.